You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Yükleniyor...

"İyiye, doğruya
ve güzele..."

Kliniğimizde tüm planlarımızı, iyiyi, doğruyu ve güzeli uygulayıp, yaşatmak üzerine yapıyoruz. Bilimin ışığında kişiye özel tedavi planı belirleyerek, çene & yüz fonksiyonlarını ve gülümseme estetiğini çözüme kavuşturuyoruz.

Tedavilerimiz

Zirkonyum Kaplama

Zirkonyum diş nedir? Normal porselen dişlerin alt yapısı olan gri metal yerine uygulanan beyaz renkte bir alaşımdır.   Zirkonyum diş neden tercih edilir? Daha çok, estetik amaçlı olmak üzere; beyazlatma yöntemleri ile sonuç verme..

Devamı

Hareketli(Bölümlü) Protezler

Hareketli (Bölümlü) Protezler Dayanak dişlerin gelecek yükü kaldıramayacağı, geniş diş eksikliği içeren durumlarda ya da diş ile sonlanmayan eksik diş alanları olduğunda hareketli protezler uygulanabilir. Bu protezler ağızda az sayıda da olsa diş ..

Devamı

Süt Dişi Tedavileri

Süt Dişi Tedavileri Süt dişleri genellikle bebek altı aylıkken çıkmaya başlar. Yaklaşık olarak 3 yaşında iken süt dişlerinin sürmesi tamamlanır. Bu dönemde ağızda 20 süt dişi bulunmaktadır. Süt dişleri yapısal farklılıklarından dolayı aşınmaya ve ..

Devamı

İmplant

İmplant İmplant; eksik dişlerin yerine konması amacıyla, çene içerisine yerleştirilen çoğunlukla vida şeklindeki yapay bir diş köküdür. Çene kemiği titanyumu vücudun bir parçası olarak algılar ve bu nedenle implantlar çoğunlukla titanyumdan yapılm..

Devamı

Lamina

Lamina Tedavisi nedir? Bu yöntem ile dişlerin ön bölgesinde bulunan kötü görünümler düzeltilir ve estetik bir görüntü oluşturulur. Bir başka tedavi seçenekleri arasında ise lekelenmeler, çarpıklık ve orantısız dişleri orantılama ve düzeltme işleml..

Devamı